Меню Закрыть

2-й Всеукраїнський форум ІТ-технологій в аграрному секторі «SMART AGRO FORUM»

На початку квітня у Києві відбудеться 2-й Всеукраїнський форум ІТ-технологій в аграрному секторі «SMART AGRO FORUM», присвячений новим ідеям, розробкам, ІТ-технологіям та процесам автоматизації виробництва у агропромисловому секторі.

«Сьогодні, коли весь світ і кожна сфера людської діяльності переходить на інноваційні технології, ми спостерігаємо тенденцію збільшення зацікавленості до спеціалізованих заходів на цю тематику. Особливу увагу викликають інноваційні, розумні та IT-технології в аграрному комплексі», – йдеться в анонсі організатора заходу компанії «Революшн Експо».

ІТ-технології та аграрний сектор – найперспективніші галузі України, які багато чого можуть дати одна одній.

2-й Всеукраїнський форум ІТ-технологій в аграрному секторі «SMART AGRO FORUM» відбудеться 12 квітня в Києві, в «UBI КОНФЕРЕНЦ ХОЛЛ – «SHOW», вул. Дорогожицька, 8.

Доповідачами форуму виступатимуть представники кращих українських компаній, які працюють у сфері Агро-ІТ та компанії, які мають цікаві рішення для АПК.

Минулорічний форум зібрав потужну команду спікерів, які презентували рішення з безпілотних технологій управління повітряною та наземною технікою, електронного документообігу, управління земельним банком, системи автоматизації годівлі ВРХ, системи аграрних комунікацій, системи безпеки для холдингів, метеостанції для агробізнесу, інтернет-платформи тощо.

Програма форуму складатиметься з декількох блоків, а також декількох перерв на каву і обід, де всі відвідувачі та доповідачі форуму зможуть познайомитися і поспілкуватися між собою.

На форумі розглядатимуться найактуальніші питання :

  • Інформування аграріїв про популярні IT-технології, ПО і їх впровадження.
  • Обмін інформацією, переговори і взаємодія між IT і АГРО сектором.
  • Прискорення переходу IT технологій з лабораторій та офісів на поля, та підприємства, тощо.

Доповідачами будуть представники передових компаній – розробників нових рішень для аграрного сектору, таких як: «SmartFarming», «BitrekТМ», «Інфоком ЛТД», «Ай Ті Лінкс», «TVIS», «S&T ( ЕС ЕНД ТІ Україна)», «Keenethics (проект Агромонітор)» та багато інших.

Участь у форумі – платна. Зареєструватися і ознайомитися з попередньою програмою можна  на офіційному сайті заходу smartagroforum.com, а слідкувати за перебігом підготовки та актуальними новинами форуму – на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/smartagroforum/.

Реєстрація на форум обов’язкова! Довідки за телефоном: +38 (063)565-06-89, е-mail: yuknevych@gmail.com

Summary
Event
Smart Agro Forum №2
Location
UBI Conference Hall – «SHOW», Dorogozhytska, 8,Kyiv,Ukraine
Starting on
April 12, 2017
Ending on
April 12, 2017
The 2nd All-Ukrainian Forum of IT technologies in the agricultural sector «SMART AGRO FORUM» will host in Kiev UBI Conference Hall – «SHOW» http://ubi-hall.com.ua/html/ at the beginning of April , devoted to new ideas, developments, IT technologies and production process automation of in the agricultural sector.
Offer Price
UAH 2000
%d такие блоггеры, как: